[rev_slider alias="Model-Home"]

Lüks Moda Marka Danışmanlık & Satış Ofisi

Hakkımızda

RCT, çok markalı ürün sergileme ve dünyanın önde gelen moda başkentlerinde geçici süreli showroom ve fuar organizasyonu kapasitesi olan, lüks kategori moda markalar için danışmanlık hizmetleri sunan pazarlama ve satış ofisidir.
Lüks perakende konusundaki uzmanlığımız ile tasarımcıların ve moda markaların uluslararası pazarlara güvenle açılmasını sağlıyoruz.
Marka iş ortaklarımızı dizayn,üretim ve teslimat kapasitesi ile uluslararası pazara açılabileceğini öngördüğümüz ve istikrarına inandığımız tasarımcılar arasından özenle seçiyoruz.
Endüstrinin önde gelen perakende operatörleri ve satın almacılar ile İstanbul’da bulunan sergi alanımızın yanı sıra dünya moda başkentleri Paris, New York ve Miami’de buluşuyoruz.

Bağlantılarımız & Satış Ağımız

Dünya genelinde lüks moda tüketim ürünleri alanında perakende satış hizmetleri veren operatörler, departman mağazaları, oteller, çok markalı konsept mağazalar, e-ticaret şirketleri, tropik destinasyonlarda bulunan otel ve plaj grubu mağazaları.

DESTEKLEYİCİ KOMÜNİTEMİZ

Endüstri liderlerinin değerli tavsiyeleri, sektörde beraberce yol aldığımız arkadaşlarımızın, birlikte çalıştığımız ekiplerin, perakende saha satış ekiplerinin, müşterilerimizin ve markalarımızın da desteği ile büyüyoruz.
Büyümemize her sezon özenle çalışıp eklediğimiz yeni satış kanallarımızın yanı sıra mevcut kanallarımıza uyguladığımız çapraz satış yöntemleri de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.
Böylece bir markamız diğer markamızın yolunu açıyor, bir satınalma grubumuz diğerine ilham oluyor.
Ortak vizyonu paylaştığımız tüm iş ortaklarımıza süregelen destekleri için müteşekkiriz.

Hizmetlerimiz

Markalar İçin

Markalar açısından ticari hizmetlerimiz satış ve pazarlama ofisi olarak markaların dünya çapındaki her büyüklükteki satın alma grubu ile güvenle ticaret yapabilmesini sağlayacak süreçleri belirlemek, uluslararası satış sözleşmelerini dizayn etmek, sunumdan başlayarak ürün teslim sürecindeki tüm iş akışını yönetmek.

Markalar için hizmetlerimiz

 • Marka konumlaması
 • İletişim & Pazarlama
 • Sezon sunumları
 • Yurtdışı ticari fuar organizasyonu
 • Yurtdışı showroom organizasyonu
 • Satış yönetimi

Perakande Yatırımcıları İçin

Satın almacılar ve perakende yatırımı yapan farklı sektörlerden yatırımcılar açısından ticari hizmetlerimiz, çok markalı mağaza konseptlerinde marka karmasını belirlemek, satınalma bütçelerini belirlemek, marka iletişimlerini ve satınalma süreçlerini yönetmek, ticari sözleşmeleri hazırlamak, farklı ortaklık ve iş modellerini dizayn etmek.

Perakende yatırımcıları için hizmetlerimiz

 • Marka karması oluşturma
 • İletişim planı
 • Satın almada ticari karlılık yönetimi
 • Satınalma kontratları
 • İş modeli dizaynı
 • Bütünleşik satınalma yönetimi

Bizi Takip Edin @ Instagram

İletişim

RCT İstanbul Showroom

RCT Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi

Maslak Mahallesi Bilim Sok.
Sun Plaza No:5 Kat:13
Maslak Sarıyer Istanbul
Tel: (+90) 212 366 02 80
contact@rcturkey.com